Blog > Komentarze do wpisu

Następcy Piłata i motłochu jerozolimskiego!

            Chyba nie ma takiego kontynentu, na którym dzisiaj nie obchodzono rocznicy najsłynniejszego morderstwa sądowego wszech czasów. Chodzi oczywiście o zamordowanie pod pretekstem spisku przeciw Cesarzowi Rzymu i Cesarstwu, Jezusa z Nazaretu, gdzie decydującym okazały się Jego słowa o tym, że włada królestwo nie z tego świata. To miał być tez ZAMACH. Bomba termobaryczna niemalże! Nie ma jak to przypisać swe zboczone fantazje zdaniu mówiącemu o czymś zupełnie innym (tu puszczam oko do wszystkich oskarżających o wszystkie zbrodnie Świata Jurka Owsiaka z powodu jego hasła „RÓBTA CO CHCETA”). Ja jednak nie o tym!

Takie cudeńko mamy w Dublinie. Caravaggio 1602.

            Nie bez powodu Dekalog zawiera przykazanie „Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu”. Już w starożytności ludzie zdawali sobie sprawę, że zbrodni można dokonać za pomocą fałszywego oskarżenia i takiego też osądu. Z tego co mi wiadomo, taki kodeks Hammurabiego za fałszywe oskarżenie o morderstwo, przy czym rozumiano przez to brak dowodu (prawda, sekto smoleńska?) przewidywał karę śmierci. Nie bez przyczyny i ja w dzień wspomnienia zbrodni sądowej sprzed prawie dwóch tysięcy lat, wymieniam z imienia i nazwiska współczesnych zbrodniarzy sądowych: psychopatycznego Antoniego Macierewicza (kogo on już nie pomawiał w swoim marnym życiu? byli żołnierze rosyjscy „dobijający” rannych, była poprzednia władza „spiskująca” z Putinem, byli kontrolerzy ze Smoleńska), tłustowłosą trucicielkę mózgów, Ewę Stankiewicz (ta żmija otwarcie żąda śmierci Tuska, a ja tylko przypomnę, że jerozolimski motłoch na pytania Piłata „cóż On /Jezus/ wam uczynił, odpowiadali „UKRZYŻUJ GO”), czy Jarosława Kaczyńskiego, który wydawał polecenia kontynuacji tych oszczerstw i podjął decyzję o umoczeniu Państwa Polskiego w tą zbrodnię. Osobne słowa przypomnienia należą się dla Małgorzaty Wassermann, która na trupie swojego ojca robi kasę i karierę. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądały komunistyczne zbrodnie sądowe, obejrzyjcie sobie jakiś odcinek komisji żartobliwie- ironicznie zwanej „k. śledczą do zbadania (…) Amber Gold”. Zwróćcie uwagę, jak ta bandytka wydaje wyroki, jak absurdalne pytania padają z jej ust. Ja trafiłem na jakiś odcinek, w którym przewodnicząca Gosia z uporem inkwizycyjnego kata pytała jakąś kobietę- świadka, „co sądzi co Tusk myślał wydając jej jakieś polecenie i dlaczego myślał o tym, żeby umożliwić Amber Gold przestępstwo”. Pytanie rodem z komunistycznych procesów kiblowych!

            Pośle Kaczyński? Ile jeszcze pociągniesz, ciężka pierdoło? Macierewicz, Stankiewicz, Wassermann- do was to samo pytanie! I cała reszto sekty smoleńskiej, wszyscy razem, od najstarszego pierdziela, po usmarkanego gówniarza! Zejdzie wam szybciej, niż myślicie! „UKRZYŻUJ GO”- krzyczał motłoch zebrany przed Piłatem. „UWOLNIJ BARABASZA”- bez nienawiści tłumu, Jezusa by nie skazano. I wy, faryzeusze! I wy, namiestnicy i ich żołdacy! Ja, ateista w Wielki Piątek, zanim tak wielu z was zacznie świętować Wielkanoc, posyłam wam MEMENTO MORI. SPISANE BĘDĄ CZYNY I ROZMOWY. MANE, TEKEL, FARES, kochał was PiS! W samą pupę! Gdy już odwalicie kitę, gdy zgodnie z waszą wiarą, spotkacie Jezusa i Maryję, będziecie mogli ich zgodnie z przekonaniami zdemaskować jako Żydów i wyjaśnić im wszystkie ich spiski przeciw Polsce! A żadne przykazanie nie mówi „fałszywie oskarżaj tych, których masz za swoich wrogów”, o nie, wręcz przeciwnie, a to znaczy, że lepiej by dla was było, gdyby piekło nie istniało, zdrajcy własnej religii!

            Wszystkim zaś biernie przyglądającym się tym zbrodniom przypominam, że gdy będziecie zażerać i zapijać się do osrania i porzygania, Ziobro przygotowywać będzie ustawę uzależniającą sądy od PiSowskiej bandy- prezesów sądów ma wybierać magister Ziobro (który dnia nie pracował jako prokurator, ani tym bardziej sędzia, nawet nie praktykował). Członków zaś KRS ma wybrać Sejm, czyli politycy, tym bardziej gówno wiedzący o systemie sprawiedliwości. Sędziowie nie będą mogli nawet typować kandydatów. Polska stanie się hybrydą faszyzmu, komunizmu i państwa wyznaniowego!

            P.S.

            A teraz z całkiem innej beczki: Do końca pyskujący Misiewicz został wywalony na zbity PiS z zajmowanych stołków. To wszyscy wiemy i tym wczoraj jarała się cała Polska. Chciałem przypomnieć, że to nie Misiewicz sam siebie mianował, lecz Macierewicz z akceptacją Kaczyńskiego. Obaj ci mafiosi z premedytacją obsypywali grubawego i przygłupiego leszcza państwową fortuną i stanowiskami od których zależy w mniejszym lub większym stopniu obronność Polski. I to te grube ryby powinny ponieść odpowiedzialność za niszczenie możliwości obronnych Kraju. Oczywiście Misiewicz nie przyczynił się do tego tak bardzo, jak czystki najbardziej doświadczonych oficerów i pozbawianie armii zakontraktowanego uzbrojenia prowadzone przez Macierewicza. Tym niemniej sam chętnie zapaliłbym kopa w dupę Misiewicza, gdyby to nie było karalne (jeszcze tego brakowało, żebym za grubcia miał siedzieć). Wiecie, że Misiu nasz raczył był się spytać w gniewie świętym będąc po wywaleniu w PiSdu, gdzie ma zdobywać doświadczenie? Taka lipa! Najpierw wiedzę wypadałoby zdobyć- tej nie posiądzie na uczelni Belzebuba toruńskiego. Chłopiec naprawdę nie wie o czym mówi! Gdy szef gangu proponuje młodemu gangsterowi „wysadź w powietrze ten dom, nie bój się, obronię cię i dam za to tyle kasy ile wcześniej nie widziałeś”, to nie jest żadną okolicznością łagodzącą dla takiej bandyckiej płotki. Misiu, należało ci się, choć to tylko zaliczka. To by było na tyle. Lecę, bo kaczkę dziś przyrządzam na kolację, symbolicznie!


 

piątek, 14 kwietnia 2017, baluwolanda.blog.onet.pl
-Woland.

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: kocica, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/04/14 23:49:32
Po pierwsze życzę smacznej kaczki(czy w buraczkach?).
Wywalanie misia miało przykryć wyczyny niejakiego Zero.Misio rzucony na pożarcie,biedny misio.Tak się bawią,tak się bawią,ale pod dywanem gryzą się jak prawdziwe buldogi.Dla niepisowców to jakaś pociecha,może się wzajem zagryzą?
Opozycja parlamentarna ciągle nie może się pogodzić,niczego realnego nie pokazuje,
odszczekuje się tylko pisowatym.W jesieni już mówiliśmy - aby do wiosny,będzie nasza.Wiosna przyszła,coś tam się ruszyło,ale do końca istnienia pisu jeszcze bardzo daleko.Wspomniana Zbysiowa ustawa przeleci przez sejmowe głosowanie i wkrótce będzie obowiązującym prawem.Jej celem jest wziąć wszystkich za pysk.Jak bardzo głupi są ci co ją przegłosują widać gołym okiem.Ta ustawa daje nieograniczoną władzę głównemu prokuratorowi.Widać,że JK całkiem stetryczał,bo i on może podlegać tej ustawie jak tak się Zbysiowi spodoba. Jednak prawdą jest,że władza oślepia.Dotąd "czasy były ciekawe",teraz nastąpi kulminacja.Zero też dąży do władzy,a że chłoptyś jest mściwy to nie wykluczone,że weźmie odwet za wcześniejsze
poniżenia przez Kaczora.Poza tym to ciągle złoty chłopiec toruńskiego muchomora.A ten poprze tego,który będzie silniejszy.Wyrzucenie Misiewicza to uderzenie w szalonego Antka,a ten jak wiadomo jest w komitywie z ojdyrem.Oj będzie się działo,oj będzie się działo.
Pozdrawiam świątecznie,MK
-
2017/04/15 10:22:46
@Kocico,
Wyczyny posła Zero, to hańba dla Polski. Polityk partii rządzącej chce w majestacie prawa wybierać głównych przełożonych karnistów. Zarozumiały burak, który nigdy nie był nawet praktykantem, chce rządzić sądami. A sekta w euforii, bo się tępym obwiesiom wydało, że oni za sprawą wyborów i swojego głosu mają na to wpływ. Gówno nie wpływ, bo Ziobro słucha jedynie rozkazów ojdyra i pierwszego sekretarza PiS, a i to pod warunkiem, że mu zacisną pętlę na szyję i dupsko wybatożą od czasu do czasu.
I to mnie przeraża. Uważam, że wyznawców sekty operować będą lekarze wybierani w głosowaniu. Co z tego, że mózg będzie operować dermatolog? Ważne, żeby miał klauzulę sumienia!
Co do wojny w PiS. Miałem o tym sygnały na długo przed ich przebiciem do opinii publicznej, bo jeden z moich znajomych otrzymał z ramienia PiS jakiś poważny stołek w PZU. Po pierwsze, sam przy każdej okazji powtarza, że nie wie, jak długo się na nim utrzyma, a po drugie, wyjaśnia że Ziobro chciał tam rozdawać karty, co napotkało opór. Jak wiemy, sytuacja się potwierdziła po odwołaniu Michała Krupińskiego. Niby ziobryści tam przegrali, ale czy to się przeniosło na wynik PiS? A co to suwerena obchodzi?
Myślę, że spadek sondaży PiS i wzrost PO, to zasługa psychola Antoniego. Poniżanie żołnierzy, pieszczenie się z chłoptasiami obsypywanymi państwowym złotem (Misiewicz, Janniger), zastopowanie przezbrojenia armii... i ta jego arogancja, i kit smoleński tak bezczelny, że nóż się w kieszeni otwiera, i to jego tchórzostwo, kupa w majtach- ochrona, spieprzanie z miejscu wypadku, jak wcześniej z Katynia.
Tyle, że żeby w Polsce było dobrze, potrzeba silnej alternatywy dla PiS, a nie słabego PiS. Żadna to pociecha, gdy Państwem rządzi chory (nie tylko psychicznie) dyktator.
-
Gość: kocica, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/04/15 10:45:08
Wolandzie,Twój komentarz jest bardzo pesymistyczny gdy ja tymczasem chciałam coś choćby odrobinę optymistycznie.Ty mieszkasz w spokojnym kraju,ja jestem na wylocie życia,oboje obserwujemy z niepokojem to co zgotowano naszej ojczyźnie.Widzę to wszystko co tak celnie opisujesz,też mam zresztą pewien ogląd od wewnątrz pisu.Wiem,że nawet jeśli z jakiejkolwiek przyczyny pisowaci oddaliby w najbliższej przyszłości władzę to sprzątanie będzie mozolne i w dodatku nie bardzo widać kto to miałby zrobić.Jednak nie chcę poddawać się całkiem czarnym myślom.Nadzieja wszak nie jest podobno domeną mędrców,ale bez niej nie warto żyć.
Pozdrawiam,MK
-
2017/04/15 11:08:13
@Kocico,
Optymistycznie...? Kaczka była pyszna. Właściwie miałem tylko piersi- dla mnie starczy! Każdy kęs był tak dobry, że zwlekałem z następnym, żeby się delektować poprzednim :-)
Wiesz dlaczego tak to widzę? Bo Państwo tworzą ludzie. A w Polsce ludzie są tacy, że PiS może samodzielnie rządzić, jedynym bastionem są apolityczne sądy, a buractwo ma gdzieś to, że bandyci wyciągają po nie swoje łapska udając że reforma sądownictwa (skądinąd bardzo potrzebna) ma polegać na poddaniu ich politykom. To sobie sekta wybrała mądrego i moralnego obrońcę! Kaczyński nic by nie zdziałał bez wsparcia tępych zawistników! Dulskich znad Wisły!
Sympatią tłumu rządzi jakiś szalony kaprys negatywnych emocji. Nie ma nic budującego. Praca u podstaw nadal nie ma wzięcia, bo wymaga wysiłku. To nic, że cholerny leser, który chce uniknąć wysiłku w efekcie będzie musiał pracować dwa razy ciężej z dwa razy gorszym efektem.
-
Gość: LB, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/04/15 11:11:28
Dobrze. Trudno - będziemy sprzątać. Tylko niech już się skończy to wariatkowo!
Jeszcze trochę i zacznę mieć wątpliwości, czy to może z nami coś nie tak?
Skoro czarne jest białe....

PS. Mówisz o nowych kadrach?
Czy ich wszystkich tam pokręciło i pogięło?
www.se.pl/wiadomosci/polityka/minister-kowalczyk-ma-swojego-misiewicza-zdjecia_974264.html

PS.2 Spokojnych Świąt! (masz silne nerwy, serwując sobie kaczkę na stół!)
-
2017/04/15 12:15:59
@LB,
Ten Kowalczyk z Pułtuska, przypomniał mi najsłynniejszą karierę działacza z tej wylęgarni talentów i słynny cytat: "Profesorze, myśmy w Pułtusku nie takie numery robili!"
www.youtube.com/watch?v=SsYBrmcDzCI
Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi, znów posłużę się cytatem (tym razem bez filmu, bo ostatnio ten utwór zamieszczałem u siebie kilka razy i nie chcę się aż tak powtarzać):

Więc jeśli czarne ma być białe, niech tam będzie, jakie chce
Ty zrozumiałeś to, on nie, choć obu diabeł stróż doradzał

Oczy zmruż i już

A co do kaczki: Nauczyłem się samemu rozwiązywać swoje problemy. Nerwy, emocje, powinny tylko sygnalizować ryzyko, by dać szansę na uniknięcie zagrożenia.
-
2017/04/15 12:57:39
wciąż pojąć nie mogę, a przecież powinienem, jak to się stało i dzieje się to, co wiadomo było, że się stanie, jeśli nic się z tym nie zrobi zawczasu... bo o spodziewanej /cytuję/ "hybrydzie faszyzmu, komunizmu i państwa wyznaniowego", lub czymś w tym guście tyle już osób mówiło dwa lata temu i co?... jajco... powiem tylko tyle, że nie dziwi mnie motłoch, który wpatrzony w te swoje "górale" /młodszym wyjaśniam, że to stara nazwa nominału 500/ oślepł na resztę świata... dziwią mnie raczej ludzie skądninąd robiący wrażenie sensownych, którzy nie widzą, że gra się już zupełnie w inną grę, niż tą, której reguły obowiązywały /przynajmniej teoretycznie/ przed dojściem małego do władzy i traktują obecne państwo jako kolejny wariant w ciągu tychże zmieniających się z kadencji na kadencję...
skoro o grubciu mowa, to przypomniała mi się pewna historia z przed dwóch, czy trzech tygodni, trochę nie do końca na temat, ale zabawna... otóż przypadkiem obejrzałem w państwowej kurwizji wywiad z maliniakiem, którego zapytano o wspomnianego delikwenta... trochę kombinował, by nie odpowiedzieć, w końcu jednak nabrał powietrza i stwierdził /cytuję z grubsza/: "Ujmę to tak: człowiek dojrzały nie chodzi na piwo"... opowiedziałem to kumplowi, z którym czasem chadzam na piwo i tak oto w naszym bilateralnym żargonie pojawił się zwrot: "chodźmy popełnić niedojrzałość"...
pozdrawiać i miłego weekendu życzę :)... nie wiem, jak u Ciebie, ale w Polsce jest on przedłużony...
-
2017/04/15 13:09:59
aha /czyli p.s/... wczoraj usłyszałem, jak w radiu jakiś gość z Greenpeace chwalił ministra rolnictwa za to, że dba o pszczoły /zakazał rozpylania jakiejś odmiany chemicznych syfów na pola i sady/... od razu skojarzyło mi się to z taką konną jednostką reprezentacyjną SS, dla której po wojnie zrobiono wyjątek i nie uznano jej za organizację zbrodniczą... w sumie słusznie, bo oni tylko dbali o konie...
-
2017/04/15 14:23:01
@Pkanalia,
Masz rację. To jest dziwne, że nawet ludzie robiący wrażenie sensownych, jeśli są zarażeni wirusem żoliborsko- toruńskim, zaczynają być ślepi i głusi na niespotykany w dziejach nepotyzm, wazeliniarstwo wobec czarnej hydry i pozycję klęczącego za karę na grochu w NATO i UE, podczas gdy inni dzielą się podwieczorkiem i robią zamówienia na kolację. To o bezpośrednio wspierających PiS. Natomiast osobną grupą są pseudo-inteligenci lansujący się na zdanie odmienne. By nie być gołosłownym: Nie tak dawno temu czytałem wywiad z Mikołajem Cieślakiem (Kabaret Moralnego Niepokoju), który raczył był pierdolnąć, iż jak ogląda TVP i TVN, to widzi TAKĄ SAMĄ propagandę. Ta nasza polska demagogia pseudomyślących nas kiedyś wykończy! Jak mawiał mistrz Fredro: ZNAJ PROPORCJE, MOCIUM PANIE! Że tylko przypomnę takie zagrywki TVP, jak ocenzurowanie wypowiedzi prezydenta Baracka Obamy kierowanej do teoretycznego prezydenta Dudy na warszawskim szczycie NATO, czy wycinanie serduszka WOŚP z marynarki polityka, z którym przeprowadzany był wywiad. TVN śledził zarówno rozwój afery podsłuchowej, uderzającej przecież w rząd PO-PSL, zegarkowej. Pokaż mi PiSowską aferę, którą śledzi TVP. A w zasadzie nie Ty mi pokaż, tylko niech mi Cieślak pokaże. I taki kolo, niby to nie popierający PiS, a wykonujący dla Kaczyńskiego robotę pożytecznego idioty, jest przekonany, że zaprezentował się jako "myślący", choć w rzeczywistości podłechtał swą tępą próżność, sobie samemu podstawiając nogę. I wszyscy tacy oświeceni udający, że jest "tak samo", bądź "podobnie" są trzecią nogą podpierającą tego glinianego i chwiejnego dwunoga z Żoliborza.
-
2017/04/15 22:13:41
I Wy - ICH chcecie na trzeźwo pojąć? O santa simplicitas!!!
-
Gość: Obeliks, *.hsd1.ct.comcast.net
2017/04/16 03:54:37
Czesc Woland.
Czy tobyla kaczka po smolensku?
I moze zimny Lech do tego?
:))
-
2017/04/16 10:10:35
@Woland...
w temacie wspomnianego wywiadu z Cieślakiem to chory już jest sam koncept porównywania mediów prywatnych /np. TVN/ i publicznych /czyli państwowych/...
media prywatne mają prawo widzieć świat po swojemu, tak jak każe właściciel /jedna osoba lub ciało zbiorowe, to bez znaczenia/ i nawet uprawiać jakąś propagandę...
zupełnie inna bajka jest w przypadku mediów publicznych i zupełnie inne wymagania... co prawda zgadzam się z zasadą "czyja władza, tego media /publiczne/", ale to wcale nie oznacza, by się zgadzać na to, co owa władza wyprawia z tymi mediami...
...
skoro o satyrykach mowa, to wczoraj mijałem afisz promujący trasę Jana Pietrzaka z hasłem "z PRL-u... ...do Polski"... pierwsza moja myśl była: "chyba coś się dziadkowi pojebało"... oczywiście pojęcia nie mam, co poeta miał na myśli... bo może jestem niesprawiedliwy i chodzi o jakąś "Polskę kiedyśtam"... na razie jednak do głowy mi się pcha inny poeta, Marek Grechuta ze swoją "Historią pewnej podróży"... zapewne kojarzysz:
"więc gdzie my jesteśmy?
na razie tu, gdzieśmy wsiedli"...
kukukuahahaha :D...
youtu.be/VqqLfBDBOOw
pozdrawiać i wesołych jaj :)...
-
2017/04/16 10:17:05
@Bimbrovnicus,
Oj! W żadnym wypadku nie próbuję ich pojąć. Po prostu ktoś musi być trzeźwy, żeby zauważyć, że wszelkie próby pojmowania sprzeczności logicznej są pozbawione sensu.
@Obeliks,
Po takim zestawie z pewnością dostałbym niestrawności. To była kaczka pieczona w brytfance, wcześniej topiona w marynacie. Nie chciałem zbyt wiele kombinować przy czymś tak konserwatywnym jak kaczka. Popijałem ją, rzecz jasna, czystą wodą, by rozcieńczyć i wypłukać ewentualne substancje smoleńskie.
-
2017/04/16 10:41:25
@PKanalia,
Ujmę to tak: Każdy twórca jest subiektywny. Nawet jeżeli przygotowuje reportaż- z definicji obiektywny i pozbawiony komentarza własnego. Tym niemniej wrócę do jakże często ostatnio używanego przeze mnie zwrotu hrabiego Fredry: "Znaj proporcje, mocium panie"! Jeżeli autor reportażu wycina kluczowe elementy wypowiedzi bohatera lub jeżeli zamiast tego opowiada, co on właśnie mówi, to jest to haniebna manipulacja i cenzura. I nijak ją porównać do wycięcia powtórzeń, czy wodolejstwa odwracającego uwagę od poruszanego problemu.
Co do satyry Pietrzaka: On przestał odróżniać skecze od manifestacji poglądów politycznych. Pomijając już to, że zupełnie się z nim nie zgadzam, to jeśli chodzi o formę, to bardziej pasuje ona do felietonów politycznych- i to nieprzesadnie porywających. Ostatni jego dobry żart słyszałem jakieś 20 lat temu, gdy darł łacha z wypowiedzi Wałęsy "w Europie są plusy dodatnie i ujemne" i komentując "może to dobrze, że on już nie jest tym elektrykiem". I w kontynuacji przytoczył inną wypowiedź cytowanego klasyka "jakby co, to biorę śrubokręt, wracam do Gdańska i będę mężem i kochankiem", co opatrzył komentarzem "mam iluś tam synów, ale tej sztuczki ze śrubokrętem, to nie znałem". Później pan Janek przypieprzył się w skrzynkę i wystartował w wyborach prezydenckich.
www.youtube.com/watch?v=P5zo_KXEg6U
Jaaa..., zajebiście!!!
Tak..., to gdzie my jesteśmy? Na razie tu, gdzieśmy wsiedli...! Zobacz jak dziś nabierają aktualności kawałki sprzed lat 30, 40 i więcej. Zwróć uwagę na tekst Wojtka Młynarskiego od 1:15 aż do finałowej pointy:
www.youtube.com/watch?v=HFc1fBIvuvc&t=1s
-
2017/04/16 11:14:43
Wesołych Świąt, smacznego i lekkostrawnego jajka i całej reszty, zdróweczka i pogody ducha wszystkim czytelnikom życzę.
www.youtube.com/watch?v=7ySPsLrInuI
-
Gość: Obeliks, *.hsd1.ct.comcast.net
2017/04/16 14:24:10
Powinienes popijac woda swiecona ty bezbozniku jeden! :)
A tak w ogole Wolandzie to Tobie rowniez szczesliwejo now-ego jajka!
Waracajac do jedzenia, najlepsza kaczka jaka jadlem byla w takiej jednej chinskiej knajpce, s chrupiaca skorka i warzywami z woka. Mmmmmm.
Mysmy z malzonka w ramach umartwiania udali sie wczoraj na postny obiad. Byl Lobster Bisque i Tunczyk Ahi. Pychota.
-
2017/04/17 19:04:55
Gdy jeszcze, będąc dzieckiem, spełniałem pracowicie swoje religijne obowiązki, spytałem tę panią w czarnym habicie, która kazała mówić na siebie "siostra", dlaczego Judasz był zdrajcą, skoro przecież spełniał tym samym polecenie Jezusa. Odpowiedziała, że to zbyt skomplikowane na mój młody umysł. Cóż zbyt skomplikowana ta była jej "nauka", bo zupełnie pozbawiona logiki.

Czasem ludzie mnie pytają, dlaczego tak romantyczna i w zasadzie humanistyczna dusza zdecydowała się na zawód tak przyziemny i pozbawiony jakiegokolwiek romantyzmu. Cóż, przyznam się, że skusiła mnie jego logika. Tego własnie brakowało mi w życiu.
-
Gość: Anna, *.ajc.com.pl
2017/04/20 16:21:01
Mogę się mylić, coś mi świta że KRS było przeciwne nominowaniu sędziego bodajże Kryże, ulubieńca Kaczora? No to teraz już Krajowa Rada Sądownicza nie będzie stanowiła problemu i panowie z poprzedniego systemu wrócą do łask.
A co do Misiewicza, on tylko zrezygnował z członkostwa w PiS, Nie słyszałam/czytałam w mediach żeby go wywalono z rady nadzorczej. Właśnie to podkreślali dziennikarze i komentatorzy, nikomu nie przeszkadzało że misio jest w partii, przeszkadzało to że bez kompetencji, wiedzy i doświadczenia, prosto z apteki trafił na stanowisko do MONu.