Blog > Komentarze do wpisu

Osądzić bandę Macierewicza- jesteśmy to winni ofiarom katastrofy smoleńskiej i ich rodzinom!

            W związku z siódmą rocznicę katastrofy smoleńskiej przyszedł mi do głowy pomysł z dawna wyczekiwanego uczczenia pamięci ofiar i ich rodzin. Rozpoczęcia gromadzenia dowodów patologicznej serii przestępstw Macierewicza i jego bandy: pomówień, mataczenia, ranienia uczuć rodzin ofiar katastrofy, absurdalnego maltretowania ciał, wyłudzania państwowych pieniędzy na cyrk smoleński, niespotykanej w dziejach nekrofilii politycznej. Nie popełniajmy błędów Tuska, Kopacz, Sikorskiego, Komorowskiego. Nie palmy głupa, tylko dopilnujmy, by ci zwyrodnialcy z Macierewiczem na czele odpowiedzieli za każdy czyn karalny będący ich udziałem.

            Oczywiście od razu nasuwa się pytanie: „Za jaki czyn karalny?” Służę wykazem czynów noszących znamiona przestępstwa:

 

  1. Siedmioletnie działanie na szkodę Polski przez prowokowanie wyborców w Rosji najgłupszymi nawet pomówieniami.

  2. Siedmioletnie znęcanie psychiczne nad członkami rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej przez symulowanie wejścia w posiadanie nowych dowodów zmieniających rzekomo wiedzę o katastrofie.

  3. Siedmioletnie zbrodnie fałszywych oskarżeń przeciw najwyższym władzom RP. Pomawiano (w chwili pełnienia urzędów) premiera Tuska, prezydenta Komorowskiego, premier Kopacz, ministra Sikorskiego i nie sądzę, bym wyczerpał tę listę, gdyż każdy publicznie potępiający sektę smoleńską (od polityka, przez aktora, po zwykłego blogera) narażał się na najgorsze pomówienia.

  4. Siedmioletnie wyłudzanie pieniędzy przez komisję specjalnej troski Macierewicza.

  5. Siedmioletnie zbrodnie mataczenia komisji specjalnej troski Macierewicza , przez pomijanie w raportach dokumentów dotyczących burdelu w kokpicie Tu 154 M podczas podejścia do lądowania w Smoleńsku i przyzwolenia na ten burdel ze strony naczelnego zwierzchnika Sił Zbrojnych RP, prezydenta Kaczyńskiego i dowódcy wojsk lotniczych, generała Błasika, nacisków na pilotów po locie prezydenta Kaczyńskiego do Gruzji, spuszczenie zasłony milczenia na zabójczą w skutkach interpelację Gosiewskiego, czy brak odpowiednich szkoleń dla pilotów i zignorowaniu przeszkód w starcie do Smoleńska i oczywiście podczas decyzji o podejściu do lądowania.

            Pamiętajmy: Macierewicz jest bezczelny, bo go nikt nie pociągnął do odpowiedzialności za żadne pomówienie, ale gdy tylko przedstawione mu zostaną dowody przestępstw, będzie umoczony na amen i grzecznie dopowie całą resztę w nadziei na łagodniejszy wyrok. Także o tym, że i Jarosław Kaczyński dokładnie wiedział, że nie ma i nie było żadnych dowodów, ani przesłanek na zamach- o czym wie każdy średnio inteligentny człowiek, gdyż gdyby byli w ich posiadaniu, dawno temu by je udostępnili.

            Największym błędem aparatu sprawiedliwości- przede wszystkim ówczesnego prokuratora generalnego, Andrzeja Seremeta, była całkowita rezygnacja ze ścigania bandytów Macierewicza za zbrodnie pomówienia i mataczenia. Oczywiście za uszami ma też Tusk, Komorowski i reszta, bo się o to nie upominali, ale to prokuratura zbiera dowody i przygotowuje akt oskarżenia. Dziś, gdy prokuratura została podporządkowana rządowi zdrajców Polski przez połączenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego, można zapomnieć o jakimkolwiek akcie oskarżenia, dopóki prokuratura nie odzyska niezależności. Najstraszniejszą zaś konsekwencją tego zaniedbania stało się to, że przygłupownia toruńsko- żoliborska uwierzyła, iż przyczyn katastrofy nie ustala się na podstawie materiału dowodowego, a na podstawie głosowania. Mało tego, nie dalej jak wczoraj czytałem wypowiedź jakiegoś niedojdy umysłowego, który uważał, że sędziowie powinni być wybierani w głosowaniu. Jasna cholera: do ustalania przyczyn katastrof- zamiast inżynierów lotnictwa- zwycięzcy wyborów, do sądów też nie prawnicy po aplikacji sędziowskiej, lecz zwycięzcy wyborów, najwyższymi oficerami dla odmiany zostają zwycięzcy wyborów, wkrótce w wyborach będziemy wybierać chirurgów, stomatologów, fizyków kwantowych, biochemików, inżynierów genetycznych i skoczków narciarskich. Bo moherowe Debilewo uważa, że 2+2=5, jeżeli tylko wystarczająco wielu kretynów poprze ten wynik.

            „Quasimodo”- przypomnienie, że 10 kwietnia 2017 przypada trzynasta rocznica śmierci Jacka Kaczmarskiego.

            Jarosławowi Kaczyńskiemu natomiast przypomnę, że jego ostateczny upadek, a potem nieuchronna śmierć są jeszcze przed nim. Zważywszy na odwrócenie trendów notowań, sytuację gospodarczą i międzynarodową oraz jego dupowatą kondycję fizyczną, nastąpią one szybciej, niż mu się wydaje.

Mimo, że prezes pan jest lepszy niż Chuck Norris, bo tylko on potrafi rozmawiać przez pokrowiec od telefonu!

Niewiele jest w stanie zmienić fakt, że pierwszy sekretarz KC PiS próbuje samodzielnie wyręczyć psychiatrów.

 

 

niedziela, 09 kwietnia 2017, baluwolanda.blog.onet.pl
-Woland.

Polecane wpisy

Komentarze
2017/04/09 16:48:49
jutro /10-go/ może być ciekawie... nie chodzi tu o objawy choroby, bo tu już wampir nieużytkowy /bo jednak nie polny przecież, poprzednia kwalifikacja była przesadą/ niczym zaskoczyć nie może, ale o to, jak wybrnie z ewentualnego pytania: "to jak to było w końcu, wybuch, czy zbrodnicze działanie kontrolerów lotu?"... bo jakoś wybrnie na pewno, w oczach wyznawców rzecz jasna, którym wystarczy słowo "zamach", a reszta detali ich nie obchodzi, bo to dla nich za trudne... oczywiście teoretyzuję, bo zostanie dopilnowane, by takie pytanie nie padło...
pozdrawiać jzns :)...
-
Gość: Piotr Opolski, *.internetia.net.pl
2017/04/09 16:59:13
Oby się spełniło czego Tobie, innym i sobie życzę /i to nie żaden trybunał stanu tylko zwykły sąd powszechny/.
-
2017/04/09 17:28:21
Od razu widać, że jesteś jednym z tych zdrajców, którzy pod łóżkiem chowają przed prokuraturą dowody na zamach smoleński. Jest oczywiste, że musisz je chować, bo nie mogą ich znaleźć - innego wytłumaczenia nie ma.
-
Gość: kocica, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/04/09 18:16:12
Doskonale podsumowałeś całe to szaleństwo.Oczywiście,że należy zbierać wszystkie niecne czyny pisowatych.Przyjdzie taki czas,że będzie trzeba wreszcie postawić winnych przed sądem.Oby nastąpiło to jak najrychlej i oby nie podjęto decyzji grubej kreski.
Pozdrawiam,MK
-
2017/04/09 21:43:24
To tylko jedno z łajdactw tej ekipy, i nie wiem czy największe... Macierewicz powinien odpowiedzieć chociażby za zniszczenie polskiej obronności. Ale jakoś nie bardzo wierzę w to że Platforma pociągnie ich do odpowiedzialności, poprzednim razem nie robili praktycznie nic w tym kierunku.
-
2017/04/09 22:23:07
@PKanalia,
Tu nie chodzi o to, czy wybrnie, bo przecież nawet gdyby powiedział, że "związek między obu wersjami jest nadludzki, aczkolwiek niewątpliwy", to i tak w Debilewie by wywołał aplauz. Tymczasem Macierewicz raczył był już sformułować odpowiedź na pytanie "wybuch czy kontrolerzy" twierdząc, że kontrolerzy ściągnęli samolot na dół, by zasymulować katastrofę, choć był wybuch. I małe ma znaczenie, że kolejne łgarstwo Macierewicza w żaden sposób nie wyjaśnia, jakim chujem zatem prokuratura oskarża kontrolerów o umyślne sprowadzenie katastrofy, a nie o pomoc w zacieraniu śladów (chichichi) "zamachu", bo przecież w moherowym Debilewie nie ma to znaczenia.
@Piotrze,
Oby. Prawdę powiedziawszy, gdybym miał stawiać pieniądze, to tym razem przywódcy sekty poniosą odpowiedzialność za swoje zbrodnie, ale poczekajmy, bo Polska to bardzo dziwna kraj, jak to mawiał Zulu- Gula.
@Nitager,
Jak zwykle mnie zdemaskowałeś. To już powiem jak było naprawdę. To ja ukryłem dowody. W takiej małej kopercie. Pod łóżkiem w zamurowanej skarpecie. Tam był taki mały cicik, który mówił całą prawdę! I tak go schowałem przed prokuraturą.
@Kocico,
Nie wyobrażam sobie, by tym razem dopuścić do zaniechania w temacie ścigania zbrodni PiS. Po prostu nie wiem jak ktoś przy zdrowych zmysłach mógłby tym bandytom popuścić.
@Nudniejszy,
Zgadzam się w 100%. To tylko jedno z łajdactw tej ekipy i wcale nie największe. Jednak nie znaczy to, że można je odpuścić, bo zobacz co dziś się dzieje w Polsce: Byle siurek wymyśla sobie najbardziej durne pomówienie, weźmy chociażby bandyckie pomówienie zawarte w "Niebezpiecznych związkach Komorowskiego" autorstwa niejakiego Wojciecha Sumlińskiego, tak bezczelne, jak mało które, bo temu łajdakowi nie chciało się nawet własnymi słowami swoich wymysłów napisać, lecz plagiatował światowe dzieła literatury political- fiction. Nie tylko nie poniósł za to odpowiedzialności, lecz nawet paluszkiem mu za to nie pogrożono.
Zgadzam się też, że nie Platforma pociągnie ich do odpowiedzialności. Zrobić to ma niezależny SĄD. Potrzeba jedynie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa złożonego przez kogoś znanego, na przykład przez Frasyniuka.
-
Gość: Obeliks, *.com
2017/04/10 16:55:58
Czolem towarzystwu.
Ja troszke nie na temat bo wy tu o komisji, modelach, parowka itp. a ja chcialem o przyczynach.
To chyba Sienkiewicz napisal: szlachta na kon siedzie i jakos to bedzie.
I moim zdaniem wlasnie to "jakos to bedzie" sie za nami ciagnie.
Zaloga niewyszkolona?- Jakos to bedzie.
Tylko kapitan mowi po rosyjsku - jakos to bedzie.
Mgla - jakos to bedzie.
Lotnisko ktore jest tylko kawalkiem betonu na totalnym zadupiu? - jakos to bedzie.
I mozna tak jeszcze dluuugo.
A czy cos sie zmienilo?
Premier kaze wylaczyc koguty i syreny bo pewnie jej przeszkadzaly? - co tam jakos to bedzie.
Kierowcy rzadowych samochodow nie maja odpowiedniego przeszkolenia? - jakos to bedzie.
A jeszcze tak historyjka - pare tygodni bo 10/4/2010 Prezydnt Obama przylatywal do mojego stanu. Spoznil sie o pol godziny bo nad lotniskiem byla mgla i Air Force One krazyl przez 30 az sie uniosla bo nie chcial ryzykowac. Dodam tylko ze to jest normalne, cywilne, miedzynarodowe lotnisko z ILS i innymi bajerami a i Air FOrce One na pewno ma lepsza awionike niz Tupolew. Dowodca stwierdzil ze poczeka i nikt nie mial nic do gadania, nawet Obama.
A co do wysnawcow kultu Swietego Tupolewa to ich i tak kompletnie nic nie przekona. Chocbys ich cofnal w czasie i wszystko pokazal to i tak nie uwieza.
Jakakolwiek dyskusja z takimi ludzmi to jak gra w szachy z glebiem. Poprzewraca figury, nasra na szachownice i oglosi ze wygral.
-
2017/04/11 10:44:42
Cześć @Obeliks,
Ja mam problem z nazwaniem tej skrajnej nieodpowiedzialności "bylejakością". Przed Smoleńskiem był Mirosławiec, gdzie zginęła duża grupa oficerów lotnictwa (w tym generał, dwóch pułkowników, czterech podpułkowników i sześciu majorów). Nie nauczyło to nic buractwa, nadal panowało radosne przekonanie, że jak zwierzchnik każe, to nic złego się stać nie może, a tymczasem okazuje się, że wystarczyłoby Kaczyńskiego i Błasika przewozić zakneblowanych, w kaftanach bezpieczeństwa i pasach i wszystko byłoby dobrze.
Co do pojazdów VIP-ów, pamiętasz oponę Dudy? To dopiero jest kuriozum: założyć używaną oponę do pancernego auta głowy państwa! A fakt korzystania przez kierowcę z praw pojazdu uprzywilejowanego wiąże się z wzięciem na pojazd i pasażerów oraz uczestników ruchu dodatkowego ryzyka, to dlatego samochody policji, pogotowia, czy straży, nie korzystają z niego bez potrzeby. Tłumaczenie "miałem prawo" nie zwalnia z odpowiedzialności za decyzje! Zwłaszcza, że korzystali nie tylko z pierwszeństwa, ale i nadmiernej prędkości, która jest tak samo niebezpieczna dla VIPa, jak i dla Kowalskiego.
-
2017/04/11 14:14:30
Spisane będą czyny i rozmowy...
A za mną chodzi zasłyszana myśl, że Putin odda wrak samolotu w zamian za wrak Polski... i ciarki mi chodzą po plecach, takie to realne zaczyna się robić. :(((
-
2017/04/11 20:56:28
@Babciabezmohera,
Mam nadzieję, że nie tylko spisane, chciałbym by czyny karalne zostały ukarane.
Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie mam obaw co do stanu Polski po upadku tej bandy. To co udowodnili jak mało kto, to że są NIEPRZEWIDYWALNI i nie cofną się przed zrujnowaniem gospodarki, armii, sądownictwa, prokuratury. Niepokoi mnie jeszcze jedna sprawa: Ich paranoja. O ochronie Kaczyńskiego pisałem na blogu, ale rzuć okiem tutaj, na opis ochrony Macierewicza. Oni przestają się różnić od bandy Kadafiego, Kim Ir Sena, Husseina, Hitlera, czy Stalina.
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/czego-boi-sie-antoni-macierewicz/wvm82zm
-
2017/04/13 10:50:54
Spokojnych, dobrych, zielonych Świąt, Wolandzie! :)
-
Gość: LB, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/04/13 12:19:37
...prawie, jak mój golden...
demotywatory.pl/4761347/Rzeczpospolita-Polska-gdzie-premier-rzadu-jest-na-skinienie
A jednak wolę goldena.
-
Gość: motyl, *.adsl.inetia.pl
2017/04/14 02:13:05
Katastrofa w Mirosławcu to była ironia losu - oficerowie lecieli z konferencji na temat bezpieczeństwa lotów. Widocznie niczego się na niej nie nauczyli i to samo powtórzyło się w Smoleńsku. Co do rozliczenia PiSu, oby nie było jak z głosowaniem w sprawie Ziobry, że zabrakło kilku głosów. Spokojnych świąt Wolandzie.
-
2017/04/15 10:29:55
@Babciabemohera,
Bardzo dziękuję i samych pięknych chwil życzę, na święta i po świętach :-)
@LB,
Broszka tak się przyzwyczaiła do poniżania, że gdyby jej kazali buty pierwszego sekretarza KC PiS czyścić, to też by to zrobiła. Zachowuje się, niczym bite dziecko. Twarz bez wyrazu, działanie tylko na polecenie.
@Motyl,
Oby jak najszybciej otworzyła się szansa na wyciągnięcie konsekwencji wobec PiSowskiej mafii. Młyny sprawiedliwości mielą podobno powoli. Ale już kompromitacja działa szybko i przykleja się jak gówno, więc na razie towarzystwo PiS stało się personifikacją obciachu. Marna to pociecha, gdy ten obciach ma siłę rządzącą, ale daje jakąś nadzieję na zmianę.
-
Gość: ika53, *.dynamic.chello.pl
2017/04/16 08:33:19
Dzisiaj życzę jaj bez liku, kurek moc na talerzu nie w kurniku, zająca złapanego w lesie, zdrowie, pogodę ducha niechaj ta Wielkanoc także przyniesie. Pozdrawiam
-
2017/04/16 11:42:17
@Ika53
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na Święta i na co dzień.