Blog > Komentarze do wpisu

Znów dajemy się orżnąć temu psychopacie!

            Słodkie są te nasze media (i nie mam tu na myśli mediów rządowych). Czytam sobie i czytam, i dowiaduję się takich „odważnych” odkryć jak to, że „Antoni Macierewicz jest EKSCENTRYCZNY, a prezes pan będzie pracował nad tym, by ten ekscentryzm utemperować”. Czy my naprawdę (może poza Newsweekiem i Wyborczą, choć i tam różnie bywa) posiadamy jedynie dociekliwych inaczej dziennikarzy??? Jak można otwartego zdrajcę Polski, który na naszych oczach dokonuje dywersji w Siłach Zbrojnych RP z uporem maniaka nazywać „ekscentrycznym” lub nawet „ogarniętym manią”?! Ten typ najpierw pozbawił polskich żołnierzy kontrwywiadu, następnie skasował wszystkie przetargi na uzbrojenie, by w ciągu roku dokonać lobotomii mózgu armii, pozbawiając ją 90% dotychczasowych oficerów ze stanowisk dowódczych w Sztabie Generalnym i 82% dotychczasowych oficerów w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych. „Z powodów osobistych” do cywila odeszło ok. 30 najbardziej doświadczonych i sprawdzonych w boju generałów i 200 pułkowników, a nic nie wskazuje na to, by na tym się miało zakończyć, skoro Macierewicz poniża oficerów, każąc im salutować Misiewiczowi, a dowództwo elitarnej jednostki GROM powierza od kilku lat będącemu poza wojskiem pułkownikowi Pawlukowi, ksywa „Ponton” (z powodu tuszy). Armia nie posiada dziś żadnego generała zdolnego koordynować siły specjalne, bo na znak protestu odeszli wszyscy zdolni do tego oficerowie.

            Tymczasem nasze media podniecają się tym, że teoretyczny prezydent Duda napisał list do szefa MON i egzaltują się wyznaniem PADa, że „minister Macierewicz go uspokoił”! Niejako przy okazji kolejnego listu Dudy media przypomniały sobie, że Antoni M. zdegradował zasłużoną ofier wywiadu, major Magdalenę E. Zdegradował za to, że przeprowadziła akcję UWOLNIENIA uwięzionego pod zarzutem szpiegostwa na Białorusi polskiego oficera i nie poinformowała o tym człowieka Macierewicza.

 

            To jednak nie wszystko: Nasi dzielni dziennikarze dzielnie pytają Antoniego, udając groźny ton: „Co z obiecanymi TRZEMA śmigłowcami Black Hawk”. A ja się pytam dziennikarzy czy kpią, czy o drogę pytają? Macierewicz zerwał kontrakt na 50 (słownie PIĘĆDZIESIĄT) śmigłowców bojowych zdolnych do zabrania na pokład 28 żołnierzy z pełnym wyposażeniem każdy. Pretekstem do zerwania kontraktu był rzekomo słaby offset i (a jakże!) troska o zakłady w Mielcu, które mogłyby zmontować dla wojska śmigłowce Black Hawk. Kij tam z zakładami w Łodzi, które miały wykonywać Caracale, Antek i związkowcy z Mielca wiedzieli co dobre dla armii. Nie bez powodu stara, dobra zasada mówi, by nie zadawać się z bandytami nawet, jeśli są w PiS i na imię mają Antoni. Dziś nie ma ani śmigłowców z Mielca, ani z Łodzi, jedynie z księżyca wzięte wizje Macierewicza. Za to nasi dziennikarze pytają o obiecane TRZY ŚMIGŁOWCE! Co za odwaga, niezłomność i dociekliwość! A co na to związkowcy z Mielca? Fajnie się współpracuje ze zdrajcą Polski? 

 

            Pod koniec 8-letnich rządów PO Wojsko Polskie stanowiło jedną z najgroźniejszych armii Europy. Tak, tak, już widzę te uśmiechy politowania wynikające z naszych, polskich wieloletnich kompleksów dawno upadłego mocarstwa, ale wskażcie mi proszę, inne europejskie państwo, które w 2015 miało 142 Leopardy 2 razem z zakontraktowaną modernizacją, 232 „Twarde” i ponad 500 T-72 ( może w walce z nowoczesną armią są łatwym celem, lecz w mieście- w walce na krótki dystans to dalej groźna broń). Do tego 670 nowoczesnych bojowych wozów piechoty „Rosomak” i 1200 BWP1 (tak, przestarzałych, ale cały czas do takiej ilości opancerzonych transporterów można zapakować 2 dywizje i dowieźć ja na pole walki bezpieczniej, niż ciężarówką). Na dokładkę pięć setek uzbrojonych i opancerzonych wozów rozpoznania. W powietrzu 48 F-16, 32 Mig 29 oraz 16 transportowców CASA (można tym naraz przerzucić spory pułk). No i wisienka na torcie: DOWÓDZTWO. Polska w 2015 miała szeroką kadrę świetnie przeszkolonych na misjach w Kosowie, Iraku i Afganistanie oficerów każdej rangi. Zapoznanych w praktyce z taktyką użycia najnowocześniejszego uzbrojenia oraz z wszelkimi technikami jego zwalczania (w końcu NATO walczyło zarówno z regularną armią, jak i z partyzantami) i doskonale znających zasady współpracy w sojuszu północnoatlantyckim. PO zostawiała armię z podpisanymi kontraktami na dostawy nowoczesnego uzbrojenia, w tym najsłynniejszy, na dostawę 50 śmigłowców bojowych Caracal. To całkiem spory potencjał odstraszający ewentualnych agresorów!

 

            Wiem, wiem, Polacy z lubością powtarzają pierdoły, że Ruscy mogą w 3 dni dojść do Warszawy, ale zapytam się z ciekawości, kiedy te zapite i skorumpowane mordy ostatnio zdobyły taki obszar, bo z tego co pamiętam, to z Gruzji się wycofali, a w dwudziestokrotnie mniejszej od Polski Czeczenii mieli tak szokujące straty, że nawet przyzwyczajonych do marnej wartości życia Rosjan to poruszało. Tymczasem Siły Zbrojne RP posiadały doświadczonych w warunkach bojowych dowódców i armię uzbrojoną o niebo lepiej, niż gruzińska, czy czeczeńska. Posiadały, dopóki nie zaczął działać Antoni Macierewicz! Ten bowiem pozbawił ją najpierw oczu i uszu, a później dopływu uzbrojenia oraz mózgu. Zadbał również o to, by ewentualne fundusze, Wojsko Polskie przejadało, a czego nie przeje, przeznaczało na klasztory i duchownych oraz na mięso armatnie (o przygłupiej nazwie „Obrona Terytorialna”) zdolne jedynie do pacyfikacji cywilów.

            Na zakończenie przypomnę naszym kochanym mediom, że to czym się tak od 7 lat podniecają, zwłaszcza w okolicach 10-go każdego miesiąca, nazywamy wzajemnie wykluczającymi się POMÓWIENIAMI MACIEREWICZA, na które ten bandyta NIGDY nie przedstawił dowodów, a ponieważ najświeższe z nich, tym razem ze strony ZALEŻNEJ od członka rządu (ministra Ziobro) prokuratury, odsyła do lamusa teorie wybuchowe, lecz również nie podaje żadnych dowodów, więc za jedyny ciekawy aspekt tej żenady uważam pytanie, czy Zbysio Ziobro chciał zniszczyć swojego starego wroga, Antosia Macierewicza, udając że mu pomaga, a jeśli tak, to na czyje to robił zlecenie (czyżby prezes pan sondował możliwość usunięcia szalonego Antka?). Oj, byłbym zapomniał, a gryzipiórki już nie drążą tematu wyprowadzenia Polski z Eurokorpusu? Co, Antoni powiedział, że wina Tuska, a panie i panowie dziennikarze pokiwali głową ze zrozumieniem i nie spytali, czy to nie Macierewicz przez przypadek od półtora roku stoi na czele MON i on odpowiada za takie decyzje? Łatwiej pójść dziesiątego pod konia i kręcić miesięcznicę?!

 

 

środa, 05 kwietnia 2017, baluwolanda.blog.onet.pl
-Woland.

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Krzysztof z Gdańska, *.sitapolska.com.pl
2017/04/06 09:21:08
Dzień dobry

To, że działania Antoniego M. noszą znamiona zdrady narodowej widzi w Polsce średnio rozgarnięty gimnazjalista oraz 60% narodu. NIE WIDZĄ osoby ustawowo zobowiązane do nadzorowania działań tego typu ludzi!
Więc pytam się: CZY OSOBY USTAWOWO ZOBOWIĄZANE DO NADZORU NAD POLSKĄ są w zmowie z Antonim M., czy są tak durne, że należy je WYMIENIĆ na średnio rozgarniętych gimnazjalistów (bo mam wrażenie, że gimnazjalista wyrządzi mniej szkody, niż JUŻ WYRZĄDZILI dotychczasowi władcy Polski)...
No, pogadałem sobie...
A teraz NIC SIĘ NIE ZMIENI... Bo to Polska właśnie :(
-
Gość: Krzysztof z Gdańska, *.sitapolska.com.pl
2017/04/06 09:33:58
Dokończę poprzednią myśl...
W każdym normalnym kraju po takich numerach (jawna zdrada) jakich dopuszcza się Antoni M. obywatele wychodzą na ulicę demonstrować, czasem palą samochody lub rzucają kostką brukową (tego akurat nie pochwalam), coś się dzieje a władza pod naporem demonstrantów podejmuje jakieś decyzje (wsadzenie ZDRAJCY POLSKI do aresztu, osądzenie i przykładne ukaranie)...
Natomiast U NAS odbywają się miesięcznice poparcia dla ZDRAJCY, generałowie salutują ZDRAJCY, prawicowa prasa (karnowscy&co.) dostają polucji ze szczęścia na samo nazwisko ZDRAJCY...
CO SIĘ Qwa DZIEJE W NASZYM KRAJU?
Gdzie są jego OBYWATELE?
Co z nami jest nie tak?
-
2017/04/06 10:42:03
@Krzysztof,
Smutne są te Twoje przemyślenia, ale nijak nie można im zaprzeczyć. Zwłaszcza ten fragment o Obywatelach jest przygnębiający.
-
Gość: kocica, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/04/06 13:33:11
Gdy pis prowadziło kampanię wyborczą ogłosiło,że Polska jest w ruinie.Gdy wygrało wybory ruina Polski znikła,ale wszystko co to ugrupowanie wyprawia do prawdziwej ruiny państwa zmierza.Nie inaczej jest z wojskiem.Pamiętam jak niektórzy krytykanci naszej armii narzekali,że po zniesieniu poboru bardzo zmalała liczba żołnierzy czyli tzw.mięsa armatniego.Zapomnieli,że dzisiaj wojny toczy się inaczej,że armii jest potrzebny przede wszystkim wysokiej klasy sprzęt wojskowy oraz wysokiej klasy specjaliści do obsługi tego sprzętu.Do tego celu zmierzało właśnie stworzenie armii zawodowej.Dzisiaj straszny Antoni ze wszystkich sił stara się odwrócić to co już się w armii pozytywnego dokonało.Coraz więcej osób pyta- dlaczego to robi?Czy jest tylko pożytecznym idiotą działającym na rzecz Władimirowicza,czy płatnym zdrajcą Polski?
Pytanie dlaczego nie ma reakcji masowego sprzeciwu wobec jawnej szkody dla Polski nie ma tylko jednej prostej odpowiedzi.Przecież cała działalność ekipy rządzącej jest niszczeniem naszej pozycji w UE,a to jest bardzo na rękę mieszkańca Kremla.Protesty uliczne to mają do siebie,że łatwo się wypalają jeśli cel jest zbyt słabo zdefiniowany.Poza tym ugrupowanie rządzące ma mimo wszystko wciąż poważne poparcie.Protesty KOD-u w obronie TK nie przyniosły rezultatu pozytywnego.Jedyny protest z względnie pozytywnym skutkiem to czarny marsz.
Jedyna nadzieja,że pis dzięki własnej pazerności,niekompetencji sam się osłabia,a wewnętrzne frakcje zniszczą to ugrupowanie od środka.Teraz coraz bardziej widać,że pozornie wszechmocny Jarkacz w starciu z szalonym Antkiem jest dziwnie słaby i niewiele może. Niewątpliwie tam toczy się wewnętrzna próba sił,my na razie możemy to tylko śledzić,bo polityczna opozycja jeszcze ciągle nie może dojść do porozumienia.Serce boli tych co na prawdę kochają Polskę,ale dzisiaj niewiele można zrobić,niemniej trzeba o tym pisać i mówić,aby coraz więcej obywateli otworzyło oczy.
Pozdrawiam,MK

-
2017/04/06 19:22:33
@Kocico,
Kaczyński niewiele ma do powiedzenia w starciu z protegowanymi Belzebuba Toruńskiego, a ponieważ Macierewicz jest jednym z najważniejszych piekielników z tamtejszej kruchty, to i efekt mamy jak widać. Podobnie jest przecież ze zdradzieckimi Ziobrystami, których Kaczyński musiał przyjąć, podobnie jak z równie zdradziecką Sobecką (pamiętasz wybory do Parlamentu Europejskiego, w których ta niewolnica Rydzyka wbiła nóż w plecy Kaczyńskiego startując z listy partii Libertas irlandzkiego przeciwnika Traktatu Lizbońskiego, Declana Ganleya). Jej również Kaczyński mógł skoczyć. A ludzie Rydzyka od zawsze próbowali nas wepchnąć w łapy Rosji, przecież wspomniana Sobecka wraz z sześcioma innymi posłami z koła Porozumienie Polskie (zdrada jest bliska Rydzkowcom- wtedy zdradzili oni AWS, z którego list się dostali do Sejmu) głosowała przeciw wejściu Polski do NATO. Zupełnie, jakby to Rydzyk werbował dywersantów pracujących (świadomie bądź nieświadomie) na rzecz Kremla . Przypomnę, że Rydzyk w zadziwiający sposób został wypuszczony przez bezpiekę z kraju (r.1986), choć wcześniej dał się poznać jako antykomunistyczny ksiądz. A księża byli wtedy łakomym kąskiem dla poszukujących tajnych współpracowników służb.
-
Gość: poszloooo, *.adsl.inetia.pl
2017/04/07 02:11:04
Tyle o ile jak znam historię, to agentura watykańska zawsze działała przeciwko Polsce.
Choć z ambon grzmiała wielkimi słowami na o (jak Ojczyzna) , na p (jak Patriotyzm) i namawiała do ofiary krwi za Ojczyznę (ojczyznę dojną - jak to wypsnęło się przypadkiem urzednikowi) , to bez względu na epoki zawsze pilnowała interesów własnych . Polcy i Polacy byli potrzebni do dawania a otrzymywali mgliste obietnice ogólnie znane. Kilku, może kilkunastu bardziej znanych się zorientowało w czym rzecz m. innymi Beck, Boy, Marszałek, Kościuszko, Łyszczyński, przebłyski miał Rej. Lecz generalnie technologia obrabiania główek począwszy od chrztu niewiniątka i straszenia piekłem jest niebywale skuteczna skoro dopracowywana od prawie dwóch tysięcy lat. Dlatego zaczynac trzeba od siebie i swojego otoczenia. Chrzest -NIE! Komunie pierwsze i drugie (wynalazek diecezji Płockiej w pocz. XXw.) - NIE! Kolęda - NIE! Śluby - NIE! Pogrzeb z czarnym oszustem - NIE!! Jeśli modlitwy za życia mi nie pomogły to po [....] po śmierci? Nikt nie ma odwagi i wyobraźni aby dywagować co by było gdyby Mieszek I Dobrawie powiedział PRECZ! Czasu się nie cofnie, lecz historycznie patrząc to po [....] nam opieka jakiś wątpliwych dziewic czy faceta który nawet nie umiał pływać ? Nawiasem mówiąc kto był w Holandii i zwiedzał ogrody Keukenhof ten wie na czym polegało oszustwo tego faceta, jak wygląda cud przypisywany dziewicy, przeczytasz tu eurofresh.se/manuskrypty/kordecki/ .
O własnej historii wiemy tyle co nam przekazują tzw. strażniki tradycji .
Odsuńcie od siebie piąta kolumnę, odetnijcie ich od kasy a zwiędną jak surfinie bez wody. To jedyna droga - głodem ich brać! Popatrzcie na Czechów, bez czarnej zarazy żyją lepiej od nas: w niedziele w turystykę, powstań nie mieli i chyba lepiej na tym wyszli a o luzie do własnego Narodu najlepiej świadczy pomnik sikających prawiewszystkoopradze.blogspot.com/2014/01/sikajacy-curajici-fontana.html
Toż u nas autor byłby wyklęty do piętnastego pokolenia !!!!
-
2017/04/07 13:28:42
@Poszloooo,
Trzeba uczciwie przyznać, że nawet gdy zdarzało się, by interes czarnej mafii był zbieżny z interesem Polski (zazwyczaj działo się to, gdy jakiś okupant dobierał się do majątków sukienkowych), to byli skłonni pomóc Polsce, gwarantując sobie późniejszą możliwość pasożytowania na tym biednym kraju.
I druga rzecz, którą również uczciwie trzeba przyznać: Między Bugiem a Odrą, Karpatami a Bałtykiem zamieszkują tacy ludzie, że dobrowolnie na to pozwalają.
-
Gość: poszloooo, *.adsl.inetia.pl
2017/04/08 02:32:53
Gdyby okupant wrócił do biblijnych słów "Kto uwierzy i ochrzci się zbawiony będzie (cokolwiek to oznacza), to wówczas dobrowolnośc ludu pewnie byłaby mniejsza ilościowo. Jednak kiedys posmakowali patentu z grzechem pierworodnym, niewinnymi dzieciątkami i rodzicami chrzestnymi , a jak widać frajerami w dziedzinie finansów nie są, więc mogą zawstydzić Greków i Ormian razem wziętych. O Nacji handlowej i Fenicjanach nawet nie wspomnę. Jednakowoż zgodnie z młodzieńczą zasadą "wszystkiej wódeczki nie wypijesz, wszystkich dziewczątek nie zniewolisz lecz starać sie trzeba", to trzeba się starać nawet małymi kroczkami, gdyż kropla drąży skałę. Miodem na serce mogą być popularne manewry zwane potocznie koledą. Ostatnimi czasy przypominaja mi one naszego Azora goniącego zająca po lesie. Stara to historia gdy pacholęciem jeszcze byłem i nasze nordyckie bydle (czarne podpalane, ze 30kg żywej wagi) broniło namiotu na polanie. Jak sie okazało namiot postawilismy na ścieżynce szaraczków, więc starcie było nieuchronne, lecz zwinny lekki szaraczek zygzakując zostawił agresora bez szans na drugim zakręcie. Podobnie wygląda szamotanina blackmanów między domami na naszej ulicy. Z jednego końca, z drugiego, po parzystych numerach, po nieparzystych; jakoś słabo objawia sie miłośc ludu czyli złe dobrego poczatki :))